گوشی های پرچمدار سامسونگ

گوشی پرچمدار به چه معناست؟ و منظور از گوشی پرچمدار کدام یک از گوشی‌ها هستند؟ ما اینجا هستیم تا به این سوال‌ها پاسخ دهیم و همچنین در این صفحه از سایت مایکروتل، گوشی‌های پرچمدار سامسونگ را با مشخصات کامل قرار داده‌ایم.

یک گوشی پرچمدار، بهترین گوشی موبایل تولید شده توسط یک شرکت سازنده خاص است. به‌دلیل همه ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که گوشی‌های موبایل دارند، این صنعت بسیار سریع در حال رشد می‌باشد. اگر در چند سال گذشته مقاله‌ای در مورد یک موبایل جدید خوانده باشید یا یک تبلیغ تلویزیونی دیده‌اید، احتمالاً اصطلاح "گوشی پرچمدار" را شنیدید.

به‌طور مثال Samsung Galaxy S22 Ultra یکی از بهترین گوشی‌های پرچمدار سال 2022 هست. ولی تا‌بحال فکر کرده‌اید که این اصطلاح واقعا به چه معناست؟ پیش از معرفی گوشی‌های هوشمند، اصطلاح flagship یا معادل فارسی آن کلمه‌ی "پرچمدار"، درمورد نیروی دریایی بوده که اشاره دارد به مهم‌ترین کشتی در یک ناوگان یا یک کشتی که مامور حمل پرچم باشد. بنابراین اصطلاح پرچمدار برای گوشی‌های موبایل یعنی چه؟ ما کلمه flagship را در dictionary.com جستجو کردیم و تمام تعریف‌هایی که پیدا شد به نیروی دریایی مرتبط بود.

تعریف کلی‌تری هم وجود دارد که می شود برای گوشی‌های موبایل بکار برد و این جمله می‌باشد: "بهترین یا مهم‌ترین در یک گروه یا سیستم". ما تعریف flagship یا پرچمدار را در oxforddictionaries.com هم جستجو کردیم و دو تعریف برای آن پیدا شد که تعریف اول مربوط به نیروی دریایی می‌باشد و تعریف دوم اشاره دارد به "بهترین یا مهم‌ترین چیزی که متعلق یا تولید شده توسط یک سازمان خاص باشد".

وقتی حرف از تکنولوژی و گوشی‌های هوشمند می‌شود، بطور کلی منظور از گوشی پرچمدار، بهترین یا مهم‌ترین گوشی موبایلی می‌باشد که یک شرکت تا‌‌بحال تولید کرده باشد. 

اکنون معنی گوشی پرچمدار را می‌دانید و مایکروتل در این صفحه از سایت خود، گوشی‌های پرچمدار سامسونگ را بهمراه مشخصات کامل و قیمت قرار داده تا به‌راحتی بتوانید به همه آن‌ها دسترسی و بهترین انتخاب را داشته باشید.

دسته‌بندی