شرایط استرداد

کالاهای سفارش داده شده تحت شرایط زیر تا ۷ روز از تاریخ ثبت سفارش قابل استرداد هستند:

 • در صورتی که کالا هنوز برای سفارش دهنده ارسال نشده باشد. کاربر می بایست  انصراف خود را از خرید، در اسرع وقت، به واحد فروش آنلاین از طریق شماره تلفن ۲۳۲۳-۰۲۱  داخلی ۱۲۳ اطلاع دهد.
 • درصورتی که در زمان تحویل مشکلاتی در بسته بندی کالا مشاهده گردد. (به عنوان مثال کالا باز شده به نظر برسد یا در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی در کالا ایجاد شده باشد) صرفا در حضور نماینده تحویل.
 • در صورتی که کالا هنوز باز نشده باشد.
 • در صورتی که کالای خریداری شده از نظر مشخصات فنی و ظاهری با سفارش کاربر مغایرت داشته باشد.
  • اگر تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی ممکن باشد، خریدار نباید بسته بندی اولیه محصول را باز کند و کالا بایستی با بسته بندی اصلی بازگشت داده شود.
  • اگر امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی وجود داشته باشد، ضروریست جعبه اصلی محصول نگهداری شده و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

وجود مغایرت، می بایست حداکثر طی یک روز کاری پس از دریافت کالا، به واحد فروش فروشگاه، از طریق تلفن ۲۳۲۳-۰۲۱ داخلی ۱۲۳ اطلاع داده شود.

در صورتی که آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی مشهود باشد می بایست حداکثر طی یک روز کاری پس از دریافت کالا، به بخش فروش آنلاین از طریق تلفن ۲۳۲۳-۰۲۱ داخلی ۱۲۳ اطلاع داده شود.


در صورت انصراف از خرید چگونه کالای خریداری شده را پس بفرستم ؟
اگر کالا را در 7 روز گذشته خریده اید (تاریخ ثبت سفارش) و هنوز آن را باز نکرده اید ( هرگونه دخل و تصرف، باز کردن بسته بندی اولیه، پلمپ، برچسب ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان بازگرداندن کالا را از بین خواهد برد، حتی اگر از آن استفاده نشده باشد) می توانید با شماره ۲۳۲۳-۰۲۱ داخلی ۱۲۳ تماس گرفته و هماهنگی لازم جهت استرداد کالا را با کارشناسان ما انجام دهید. کالا باید به دقت به همراه فاکتور و کلیه اقلام دریافت شده از جمله هدایا، بسته بندی و با پست پیشتاز به کدپستی
۱۹۳۵۶۷۵۵۱۶ فرستاده شود.

بدیهی است هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.

کارشناسان ما بعد از دریافت کالا و حداکثر ظرف ۲۴ ساعت با شما تماس گرفته و پس از دریافت کالا و اطمینان از سالم بودن کالا و مخدوش نبودن بسته بندی هماهنگی لازم جهت استرداد وجه پرداختی را انجام می دهند. به صورت میانگین فرآیند پرداخت ۳ الی ۴ روز کاری خواهد بود.

در چه شرایطی امکان استرداد کالا وجود ندارد ؟

 • در صورتیکه بیشتر از ۷ روز از خرید شما (تاریخ ثبت سفارش) گذشته باشد.
 • بسته بندی کالا باز و یا مخدوش شده باشد.
 • کالا روشن و با سیم کارت فعال شده باشد.

  در صورت لغو سفارش، مبلغ پرداختی به حساب بانکی متعلق به صاحب شناسه کاربری عودت داده خواهد شد.