سامسونگ اپلیکیشن وب Try Galaxy را به‌روز کرده است تا کاربران حتی بدون داشتن جدیدترین گوشی‌های این شرکت، هوش مصنوعی Galaxy AI را امتحان کنند. کاربران اندروید و iOS همین حالا می‌توانند ویژگی‌هایی مثل ترجمه زنده، Chat Assist و... را در این برنامه آزمایش کنند.

اپلیکیشن Try Galaxy در گذشته تنها روی iOS در دسترس بود تا کاربران آیفون را به استفاده از محصولات گلکسی ترغیب کند. اما حالا این اپلیکیشن به‌روز شده و نسخه جدید آن برای اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است. در این نسخه می‌توانید ویژگی‌های هوش مصنوعی گلکسی را که با سری گلکسی S24 معرفی شده بودند، امتحان کنید.

آزمایش قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی در سایر گوشی‌ها

برنامه Try Galaxy حس‌وحال و ظاهر صفحه خانگی گلکسی S24 را شبیه‌سازی می‌کند و راهنماها و محتواهای تعاملی برای کارکردن با ویژگی‌های جدید دارد. ویجت‌هایی هم برای دسترسی آسان‌تر به قابلیت‌های هوش مصنوعی ازجمله Circle to Search، ترجمه زنده، Note Assist Chat Assist و Photo Assist تعبیه شده است.

قابلیت‌های هوش مصنوعی Galaxy AI که آمار فروش پرچمداران جدید غول کره‌ای را افزایش داده، با استقبال خوب کاربران مواجه شده است. این برنامه با پشتیبانی از 20 زبان، به کاربران اجازه می‌دهد که این ویژگی‌ها را آزمایش کنند. برای این کار کافی است به آدرس trygalaxy.com بروید. این برنامه تحت وب با گوشی‌هایی که جدیدترین نسخه مرورگر کروم یا iOS 14 به‌بالا را داشته باشند، کار می‌کند.

مجموعه قابلیت‌های هوش مصنوعی سامسونگ شامل ابزارهای مختلفی است.

یکی از این ابزارهای کاربردی Live Translate است که به شما اجازه می‌دهد در تماس‌ها و پیامک‌ها به‌صورت آنی گفت‌وگوهای طرف مقابل را از زبان‌های دیگر به زبان خود یا بالعکس ترجمه کنید.

ویژگی Chat Assist ابزار دیگری است که به شما در ویرایش متون و تغییر لحن آن‌ها کمک می‌کند. 

با ویژگی Photo Assist هم می‌توانید به ابزارهای پیشرفته ویرایش تصویر دسترسی داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با این ابزارها این مطلب را ببینید.

سامسونگ