خریداران گلکسی Buds2 pro امکان جدیدی را در هدفون خود خواهند دید و آن چیزی نیست جز امکان ضبط صدای ۳۶۰ درجه، امکانی که شما می‌توانید هنگام فیلمبرداری از آن بهره ببرید. در حالی که این ویژگی با استفاده از میکروفون در هدفون صدای حرفه‌ای به شما ندهد اما این‌طور نیست، صدای واقعی و بهتری را هنگام ضبط ویدئو به کاربران ارائه می‌دهد. 

ضبط صدای ۳۶۰ درجه در اولین گام‌ برای کاربران فلیپ و فولد ۴ و در ادامه برای دارندگان سری S سامسونگ فعال می‌شود اما بسیاری از کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند بعد از ایونت فوریه سامسونگ این به روز رسانی برای محصولات انجام شود.

نکته‌ای که شاید کاربران سامسونگ را اذیت کند این است که این ویژگی مشخص نیست برای سری A گوشی‌های سامسونگ برقرار شود یا خیر. اما قطعا با گشترش این توانایی و محبوب شدن بین کاربران قطعا همه‌گیری آن در تمام محصولات سامسونگ دور از انتظار نخواهد بود.ضبط صدای ۳۶۰ درجه چیست

ضبط صدای ۳۶۰ درجه چیست 

صدا از به ارتعاش درآمدن مولکول‌های هوا، اجسام و گوش انسان شنیده می‌شود. بنابراین هر صوتی فرکانس خود را ایجاد می‌کند. آنچه که تا به حال در سیستم‌های صوتی استفاده شده‌ است، گرفتن این فرکانس‌ها و پخش آن است. وقتی صدا در اطراف سر انسان به شکل ۳۶۰ درجه و کامل پخش شود شما می‌توانید صدا را به شکلی طبیعی و واقعی‌تر حس کنید. مانند زمانی که موسیقی گوش می‌دهید این حس را خواهید داشت که وسط سالن کنسرت یا داخل یک استودیو هستید.