سامسونگ آپدیت جدیدی را برای اپلیکیشن Notes خود منتشر کرده است. در هفته‌های اخیر به‌روزرسانی‌های دیگری برای این برنامه وجود داشته که اکثرا با تغییرات نامشخص همراه بوده و گفته شده که اشکالات کلی را رفع کرده است. با این حال، آخرین به روز رسانی تغییراتی به همراه دارد.

در نسخه جدید Notes سامسونگ، که برای دستگاه‌های گلکسی عرضه می‌شود، سامسونگ «مشکل همسان سازی پنجره بازشو در هنگام جابجایی اطلاعات note از طریق Smart Switch» را برطرف کرده است.  این مشکل زمانی رخ می دهد که گوشی گلکسی خود را با یک گوشی دیگر عوض می‌کنید و به جای استفاده از قابلیت همگام سازی Samsung Cloud، یادداشت ها را با استفاده از برنامه Smart Switch منتقل می کنید.

با توجه به چیزی که ما می دانیم، این باگ اساساً این اعلان را منتشر می کند که نمی‌توان یادداشت ها را مرتبا به‌صورت آنلاین همگام سازی کرد. امیدواریم به‌روزرسانی جدید، که از اوایل سپتامبر منتشر شده، آن را برطرف کرده و بدون مشکل ادامه دهد.

جدا از اینکه ظاهراً مشکل همگام‌سازی را برطرف می‌کند، به‌روزرسانی جدید Notes سامسونگ امکان جدیدی به ارمغان نمی‌آورد، و مگر اینکه در آینده نزدیک اطلاعات note خود را با استفاده از Smart Switch از یک موبایل گلکسی به موبایل دیگر منتقل کنید، احتمالاً به این به‌روزرسانی نیازی ندارید. با این وجود، می توان آن را از Galaxy Store دانلود کرد (اگر در حال خواندن این مطلب در مرورگر گوشی خود هستید، روی این لینک کلیک کنید تا مستقیماً به صفحه Samsung Notes Galaxy Storeهدایت شوید).


منبع: www.sammobile.com