سری Galaxy S23 به روز رسانی گسترده دوربین را دریافت می کند

این به روز‌رسانی نرم افزاری، عملکرد دوربین را بهبود بخشیده و عملکردهای جدیدی را به برنامه گالری می افزاید.

سری Galaxy S23 به روز رسانی گسترده دوربین را دریافت می کند.

بنا به گزارش مایکروتل، سامسونگ به‌روزرسانی قابل توجهی برای دوربین سری گلکسی S23 منتشر کرده است.
این به روز‌رسانی چندین پیشرفت کلیدی از جمله فوکوس خودکار و سریعتر را به همراه دارد.
این آپدیت فقط در کشور اصلی سامسونگ در دسترس است، اما باید تا آوریل در کشورهای دیگر عرضه شود.
سامسونگ اکنون به‌روزرسانی دوربین مورد انتظار سری گلکسی S23 را ارائه می‌کند. با توجه به پستی در انجمن جامعه سامسونگ (h/t SamMobile)، این شرکت در حال بهبود چندین ویژگی عکاسی و افزودن عملکردهای جدید به برنامه Gallery در سری گوشی های S23 است.
بهبودهای دوربین به عنوان دومین آپدیت در ماه مارس بوده است. این سیستم عامل، نسخه S91xNKSU1AWC8 است که حجمی حدود 922.88 مگابایت دارد.

سری Galaxy S23 به روز رسانی گسترده دوربین را دریافت می کند.یکی از به روز‌رسانی های کلیدی ، بهبود سرعت و دقت فوکوس خودکار است.

اکنون می‌توانید با Galaxy S23 خود روی عکس‌ها کلیک کنید، حتی زمانی که فوکوس تنظیم نشده باشد. علیرغم اینکه این کار عکسبرداری را سریع‌تر می‌کند، ممکن است باعث ایجاد تصاویر کمی تار شود. سامسونگ می‌گوید کاربران می‌توانند تنظیمات دستیار دوربین را تغییر دهند تا پس از تکمیل فوکوس، طبق معمول عکس‌برداری کنند.

همچنین، این بهینه‌سازی‌ها به تثبیت تصویر و وضوح دوربین فوق عریض در تنظیمات نور کم کمک کرده و برخی از اشکالات در هنگام عکسبرداری نیز برطرف شده است.

سری Galaxy S23 به روز رسانی گسترده دوربین را دریافت می کند.

در زیر تغییرات کامل آخرین به‌روزرسانی دوربین Galaxy S23 را مشاهده می‌کنید.

  1. بهبود در برنامه گالری به شما امکان می دهد که عکس هایی را که به تازگی گرفته اید و در حال پردازش هستند را فورا حذف کنید.
  2. الگوریتم فوکوس خودکار تغییر کرده است، بنابراین وقتی دکمه شاتر را فشار می‌دهید، دوربین عکس می‌گیرد حتی اگر کادر خارج از فوکوس باشد یا کاملا تنظیم نشده باشد. با این حال، اگر می‌خواهید برنامه دوربین فقط پس از فوکوس شدن کادر تصویری بگیرد، می‌توانید رفتار را از برنامه دستیار دوربین (دستیار دوربین > اولویت فوکوس بر سرعت روشن) تغییر دهید.
  3. وضوح بهبود یافته است و سوسو زدن هنگام فیلمبرداری با استفاده از دوربین فوق عریض در شرایط کم نور با استفاده از حالت Super Steady کاهش یافته است. برنامه دوربین همچنین اطلاعیه ای را نمایش می دهد که توضیح می دهد حالت Super Steady برای کیفیت تصویر بهتر به نور محیطی خوب نیاز دارد.
  4. اشکالی که گاهی اوقات هنگام استفاده از دوربین عقب در حالت عکس و حالت تثبیت فیلم وجود دارد ، بهبود یافته است: (هنگامی که رزولوشن روی Full HD 60fps تنظیم شده است و تنظیم خودکار FPS هنگام استفاده از دوربین عقب خاموش می شود، یک خط سبز در سمت چپ نشان داده می‌شود).
  5. مشکل باندبندی را که در نور محیطی متوسط و کم و هنگام استفاده از وضوح بالا (۵۰ مگاپیکسل یا ۲۰۰ مگاپیکسل) در آسمان ظاهر می شد را نیز بهبود بخشیده است. وضوح کلی در حالت های ۵۰ مگاپیکسلی و ۲۰۰ مگاپیکسلی بهبود یافته است. سامسونگ همچنین مشکل تاری متناوب را با بهبود عملکرد OIS حل کرده است.
  6. هنگامی که حالت شب خاموش است، سامسونگ مشکل کیفیت تصویر را نیز حل کرده است و برنامه دستیار دوربین روی تنظیمات زیر تنظیم شده است: سرعت عکسبرداری > وضوح بالا > اولویت سرعت.
  7. مشکل دوربین که در آن تشخیص چهره پس از پایان تماس ویدیویی با استفاده از یک برنامه شخص ثالث کار نمی کند نیز حل شده است.
  8. سامسونگ همچنین پایداری اپلیکیشن دوربین را در زمانی که فریم دارای سوژه های متحرک است، بهبود بخشیده است.