هر چه به زمان معرفی پرچم‌داران جدید سری Galaxy S سامسونگ یعنی Galaxy S10 و +Galaxy S10 نزدیک می‌شویم، اطلاعات بیشتر و کامل‌تری درباره این گوشی‌ها در رسانه‌های مختلف منتشر می‌شود. جدیدترین اطلاعات، مجموعه عکس‌هایی هستند که دو گوشی Galaxy S10 و +Galaxy S10 را با جزئیات کامل‌تری به تصویر می‌کشند.

بر اساس آنچه در این تصاویر مشخص است، گوشی‌های Galaxy S10 و +Galaxy S10 در سه رنگ مشکی، سبز زمردی و سفید یخی عرضه می‌شوند.

این دو گوشی از صفحه‌نمایش‌های سرتاسری با دو انحنا در دو طرف گوشی بهره می‌برند. صفحه‌نمایش گوشی Galaxy S10 ،  برابر با 6.1 اینچ خواهد بود و دوربین سلفی آن در گوشه صفحه‌نمایش این گوشی قابل‌مشاهده است. همچنین، این گوشی، اولین مدل از سری Galaxy S است که به همراه دوربین سه‌گانه معرفی می‌شود که سه سنسور مختلف برای ثبت تصاویر به شکل‌های عادی، فوق عریض و تله فوتو دارد.

در کنار مدل Galaxy S10، مدل بزرگ‌تر یا +Galaxy S10 را با صفحه‌نمایش بزرگ‌تر برابر با 6.4 اینچ خواهیم داشت که دوربین سلفی آن دوگانه خواهد بود و همچنین، ترکیب دوربین اصلی سه‌گانه بر روی این مدل نیز قابل‌مشاهده است.

 

همان‌طور که در تصاویر نیز مشخص است، سنسور اسکنر اثرانگشت در پنل پشتی این دو گوشی به چشم نمی‌خورد و همین موضوع احتمال انتقال آن به قسمت زیرین صفحه‌نمایش را تقویت می‌کند.

بر اساس اخبار غیررسمی منتشرشده، پرچم‌داران جدید سری Galaxy S سامسونگ از یکی از پردازنده‌های Exynos 9820 یا Exynos 855 بهره خواهند برد و باتری آن‌ها نیز نسبت به نسل قبلی قدرتمندتر می‌شود.

همان‌طور که گفته شد، تاکنون تمامی اطلاعات و تصاویر منتشرشده درباره این گوشی‌های غیررسمی هستند و باید برای مشخصات قطعی و دقیق‌تر تا زمان معرفی آن‌ها یعنی روز بیستم فوریه منتشر بمانیم.