بالاخره و پس از مدت ها انتظار امکان اضافه کردن چند عکس در کنار هم به یک استوری، که مورد تقاضای بسیاری از کاربران اینستاگرام بود به این شبکه اجتماعی اضافه شد. کاربران اپلیکیشن اینستاگرام تا پیش از این برای کنار هم قراردادن چند عکس در قالب یک استوری مجبور بودند از اپلیکیشن های جانبی مانند اپلیکیشن Layout که اتفاقا متعلق به اینستاگرام است، استفاده کنند و پس از آن عکس ایجاد شده را از طریق استوری اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

اینستاگرام به طور رسمی اعلام کرده که قابلیت جدیدی به نام Layout را در اختیار کاربران قرار میدهد که این امکان را برایشان فراهم خواهد کرد. احتمالا نام قابلیت جدید اینستاگرام احتمالا به دلیل همخوانی با اپلیکیشن جانبی پیشین این شرکت، Layout انتخاب شده است.

بر اساس اخبار منتشر شده، قابلیت جدید Layout از امروز و به تدریج در بخش استوری اینستاگرام در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و کاربران این شبکه اجتماعی پر طرفدار می توانند با طی چند مرحله بسیار ساده چندین عکس را ثبت و آنها را به استوری خود اضافه کنند. البته، لازم به ذکر است چیدمان عکس ها به قالب های ارائه شده در اپلیکیشن اینستاگرام محدود خواهد بود.