خبرهای پراکنده از گوشه و کنار حاکی از این است که ظاهراً این گلکسی S24 نیز مشتمل بر سه مدل خواهد بود.

پیش‌تر اعلام شده بود که احتمالا سامسونگ در سال آینده میلادی گوشی گلکسی S24 پلاس را به بازار عرضه نخواهد کرد، اما شنیده می‌شود که اسم رمز نسل بعدی گوشی‌های پرچمدار سامسونگ عیان شده باشد، که نشان می‌دهد نسخه پلاس گلکسی S2‌4 نیز عرضه خواهد شد.

احتمال عرضه گلکسی S24 پلاس

whiteاسم رمز سری گلکسی S24

در پی اخبار منتشر شده گلکسی S24 اولترا به‌طور داخلی با اسم رمز «Muse3» شناسایی می‌شود که براین‌ مبنا می‌توان تخمین زد که دو گوشی دیگر با اسم رمز «Muse» وجود دارند. به زبان دیگر، می‌توان انتظار داشت که گوشی گلکسی‌ S‌24 با اسم رمز Muse1 و گلکسی S‌24 پلاس به‌احتمال‌زیاد با اسم رمز Muse2 عرضه شوند.

whiteاسم رمز سری گلکسی S24

سامسونگ از گذشته برای گوشی‌های پرچمدار خود از اسم رمز استفاده کرده است. به طور مثال، سری گلکسی  S20  با اسم رمز «هابل»، گلکسی S23 با اسم رمز«Unbound»، گلکسی S22 با اسم رمز «Rainbow» و گلکسی S23 با اسم رمز «Diamond» عرضه می‌شدند.

دوربین در خانواده Galaxy S24

دوربین در خانواده گلکسی S24

تا این لحظه مطالب زیادی در خصوص گلکسی سری S24 اعلام نشده، اما گمانه‌زنی ها درباره دوربین بزرگ‌ترین عضو این خانواده، یعنی گلکسی S24 اولترا است و انتظار می‌رود که این دستگاه احتمالاً یک دوربین تله‌فوتو، البته پایینتر از S23 اولترا خواهد داشت. همچنین اخیراً در گزارشی دیگری گفته شده بود که منتظر دگرگونی خارق العاده‌ای در دوربین گلکسی S24 اولترا نباشیم.

مطابق همین گمانه‌زنی ها سری گلکسی‌ ‎ S2‌4به تراشه اسنپدراگون 8 نسل 3 مجهز خواهند بود؛ البته این احتمال وجود دارد که در برخی بازارها این محصولات با تراشه اگزینوس 2400 عرضه شوند.

احتمال عرضه گلکسی S24 پلاس

بر طبق روال گذشته نیز ، گمان می‌رود تا پیش از عرضه رسمی سری S24  اطلاعات دقیقتری درباره گوشی‌های این خانواده فاش شود. بااین‌حال، انتظار داریم تا در چند هفته ابتدایی سال 2024 از جزئیات بیشتری در طراحی و مشخصات این گوشی‌ها آگاه شویم.