بعضی از مشخصات فنی سری Galaxy S24 قبل از معرفی رسمی آن،‌ افشا شد.

این در حالی است که سامسونگ تصمیم به رونمای از سری Galaxy S24 در اوایل سال ۲۰۲۴ دارد، برخی از منابع بعضی از مشخصات فنی اصلی این گوشی هوشمند را افشا کرده‌اند.

بر اساس جستجوها در دنیای وب، حساب کاربری آیس یونیورس در توییتر اخیراً برخی مشخصات گلکسی اس ۲۴ پلاس و اولترا را منتشر نموده است.

افشای گوشه‌ای از مشخصات فنی Galaxy S24 قبل از معرفی رسمی

پردازنده

بر طبق این اطلاعات و با توجه به امتیاز دریافتی در بنچمارک گیک بنچ ۶ توسط +Galaxy S24 می توان دریافت این دستگاه دارای تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۳ به همراه رم ۸ گیگابایتی است. البته احتمال استفاده از تراشه های مختلف در همه مدل های این خانواده وجود خواهد داشت، هرچند از سوی دیگر برخی خبرها از وجود تراشه اگزینوس ۲۴۰۰ در مدل های این سری پرده برداشته‌اند.

افشای گوشه‌ای از مشخصات فنی Galaxy S24 قبل از معرفی رسمی

باتری 

همچنین احتمال دارد گوشی +Galaxy S24 از باتری قوی‌تر و با ظرفیت بالاتری نسبت به مدل‌ قبلی برخوردار باشد. یعنی چیزی حدود ۴۷۵۵ میلی آمپر ساعت، در حالی که +Galaxy S23 از باتری با ظرفیت ۴۷۰۰ میلی آمپر ساعت استفاده می‌نماید.

و نیز گلکسی اس ۲۴ اولترا دارای باتری ۴۸۵۵ میلی آمپر ساعتی خواهد بود. حتی به طور غیر رسمی اشاره شده است که احتمال دارد خانواده Galaxy S24 از شارژ سریع ۶۵ وات پشتیبانی نماید.