در واقع Good guardians نام جدید اپ معروف Galaxy Labs است که به راحتی قابل نصب است. همچنین لینک این برنامه کوچک و کاربردی را در وبلاگ مایکروتل ، مقاله مربوط به Good Guardians قرار دارد که میتوانید به راحتی دانلود و نصب نمایید.

توجه داشته باشید که مایکروتل در قبال هرگونه آسیب به دستگاه در اثر نصب برنامه‌های معرفی شده مسئولیتی ندارد.

سامسونگ یک گام کوچک به ارائه One UI 5.1.1 به عموم مردم نزدیکتر شده است. همانطور که می‌دانید، این شرکت One UI 5.1.1 را روی دستگاه‌های منتخب در کره‌ جنوبی آزمایش می‌کند. اما نکته مهمتر این است که اپلیکیشن Good Guardians اکنون به‌روزرسانی را دریافت کرده و پشتیبانی از One UI 5.1.1 را اضافه خواهد کرد.
این بدان معناست که Good Guardians نسخه 4.5.06، که از طریق فروشگاه گلکسی عرضه می‌شود، تنها یک خط در لاگ تغییرات خود دارد که تأیید می‌کند که پشتیبانی از One UI 5.1.1 اکنون در دسترس است.Good Guardians که قبلا با نام Galaxy Labs شناخته می شد، دسترسی آسان به ابزارهای مدیریت سیستم مانند:
ردیاب باتری: بررسی آمار استفاده از باتری توسط اپ ها با جزئیات بیشتر
Battery Guardian: به کاربران اجازه می دهد عمر باتری را افزایش دهند
Galaxy App Booster: بهبود عملکرد برنامه
Thermal Guardian: ماژولی که به کاربران کمک می‌کند دمای دستگاه را نظارت و مدیریت کنند
Memory Guardian: ابزاری که به کاربران امکان می‌دهد بخشی از حافظه درگیر را آزاد کنند
Media File Guardian: یک مدیر فایل رسانه‌ای
از طریق به‌روزرسانی 4.5.06، استفاده کنندگان از نسخه بتا One UI 5.1.1 اکنون می‌توانند بار دیگر از Good Guardians استفاده کنند. و البته به‌روزرسانی تضمین می‌کند که Good Guardian به محض خروج از مراحل بتا و انتشار عمومی توسط One UI 5.1.1 پشتیبانی می‌شود.

سامسونگ اوایل این ماه آزمایش One UI 5.1.1 بتا را از طریق برنامه Members در کره جنوبی آغاز کرد. این یک به روز رسانی است که بر روی چندوظیفه و بهره وری برای تلفن ها و تبلت های صفحه بزرگ متمرکز شده است. دستگاه های پشتیبانی شده شامل Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Tab S8 سری هستند.

کاربران دستگاه گلکسی می توانند آخرین نسخه Good Guardians را از فروشگاه گلکسی دانلود کنند. هرچند که این برنامه فقط در ایالات متحده آمریکا، اروپا، ویتنام، کره جنوبی و چین در دسترس است اما از اینجا می‌توانید آن را نصب و روی گوشی خود نصب نمایید.

توجه : مایکروتل در قبال هرگونه آسیب به دستگاه در اثر نصب برنامه‌های معرفی شده مسئولیتی ندارد.