گارانتی گوشی سامسونگ

در ایران با توجه به تحریم‌ها و عدم حضور برندهای معتبر برای فروش و سرویس دهی محصولات خود باید از تمام شرکت‌هایی که نماینده مستقیم این برندها هستند اطلاع داشته باشیم و از معتبرترین آنها کالا و خدمات دریافت کنیم مانند فروشگاه‌های مایکروتل و گارانتی گوشی‌ سامسونگ توسط مایکروتل، این موضوع می‌تواند اعتماد مشتریان را جلب نماید.


گارانتی مایکروتل گوشی سامسونگ

 کاربر گوشی سامسونگ هستید اما از گارانتی معتبر آن اطلاعی ندارید و یا قصد خرید دارید و باید از سرویس دهی معتبر آن مطلع باشید، لازم است بدانید که گارانتی مایکروتل، یکی از گارانتی‌های اصلی شرکت سامسونگ هست که خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد و در‌صورتی که گوشی سامسونگ خود را با کارت گارانتی خریداری کنید، از خدمات آن بهره‌مند خواهید شد.

گارانتی مایکروتل گوشی سامسونگ، که دارای مراکز تخصصی می‌باشد در شهرهای تهران، اصفهان و مشهد قادر به ارائه سرویس است.


موارد گارانتی گوشی سامسونگ

دستگاه از تاریخ فعالسازی و فاکتور خرید معتبر به مدت ۱۸ ماه تحت ضمانت خرابی‌های ناشی از ساخت می‌باشد.

شرایط تعویض دستگاه:

 دستگاه به مدت ۷ روز از تاریخ فعالسازی و فاکتور خرید معتبر، در صورت داشتن ایراد سخت افزاری ناشی از ساخت، دارای شرایط تعویض می‌باشد.

ضمانت لوازم جانبی داخل جعبه (هندزفری، آداپتور و کابل):

لوازم جانبی داخل جعبه دستگاه به مدت ۶ ماه از تاریخ ساخت دستگاه و مدت مشخص از فاکتور خرید معتبر، در صورت داشتن ایراد ناشی از ساخت تحت ضمانت می‌باشد.

شرایط ضمانت باطری دستگاه:

دستگاه‌های دارای باطری جدا شونده ، ۶ ماه از تاریخ فعالسازی دستگاه و فاکتور خرید معتبر تحت ضمانت می‌باشد.
دستگاه‌های دارای باطری داخلی، مطابق با گارانتی دستگاه به مدت ۱۸ماه از تاریخ فعالسازی دستگاه و فاکتور خرید معتبر تحت ضمانت می‌باشند.

مواردی که دستگاه را از ضمانت خارج می‌کند:

  • تماس و یا نفوذ مایعات و رطوبت به دستگاه
  • هرگونه آسیب فیزیکی مانند فرورفتگی، ضربه خوردگی، خراش، شکستگی، استفاده غلط و غیر معمول از محصول و سایر موارد مشابه به تشخیص کارشناسان این مرکز
  • باز شدن و یا تعمیر و تعویض قطعات توسط افراد غیر مجاز
  • نصب نرم افزارهای غیر مجاز و Root کردن دستگاه که به تشخیص کارشناسان این مرکز منجر به آسیب رساندن به دستگاه شده باشد.
  • استفاده از لوازم جانبی غیر اصلی
  • نوسانات برقی که باعث آسیب به دستگاه شده باشد.


معرفی شعب حضوری گارانتی گوشی سامسونگ

در تهران و شهرستانهای مختلف خریداران گوشی سامسونگ با گارانتی مایکروتل می‌توانند حضوری به شعب مراجعه کنند و از خدمات آن بهره ببرند همچنین برای کسب خدمات، از  شعب همراه سرویس خاورمیانه همکار شرکت مایکروتل نیز می‌توان استفاده کرد. جهت دریافت آدرس و اطلاعات تماس مراکز خدمات (کلیک کنید)